TSO Başkanı Halil Balık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama mesajı
  • Acar Medya
  • Genel
  • TSO Başkanı Halil Balık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama mesajı

TSO Başkanı Halil Balık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama mesajı

ABONE OL
Nisan 19, 2023 08:55
TSO Başkanı Halil Balık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama mesajı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BARTIN Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık, yayınladığı kutlama mesajında şunlara değindi:

“23 Nisan Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı, egemenliğin ilan edildiği bir gün olmasının yanı sıra, bu günü çocuklara armağan eden Büyük Atatürk’ün, yarının büyüklerine karşı duyduğu sevgi ve güvenin de en güzel yansımasıdır.

Sevginin, barışın, umudun ve kardeşliğin kaynağı, en kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımız, geçmişten aldıkları güçle milletimizin yarınlarını şekillendirecek, bu değerli armağanı, aynı ruh ve inançla geleceğin müreffeh Türkiye’sini inşa edecek, barış içinde bir dünyanın kurulmasında önemli roller üstleneceklerdir.

Bize düşen görev ise; çocuklarımızı dürüst, çalışkan, başarılı, vatanını ve milletini seven, donanımlı ve yetenekli gençler olarak yetiştirebilmektir. İnanıyorum ki, çocuklarımıza iyi bir gelecek hazırlama gayretimiz, ülkemizin yarınlarını daha aydınlık kılacaktır. Yüce Türk Milleti, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyet’ini, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için hiç şüphesiz ki el birliği ile çalışacak, Atatürk ilke ve inkılaplarına her zaman ve her konumda sahip çıkacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşımıza ve Yüce Meclisimize emeği geçmiş bütün büyüklerimizi, şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum”dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.